11 Temmuz 2011 Pazartesi

Adaşların Buluşması..


 Yine bir küçük "ATFL-11B" buluşması.. Pazar akşamı.. Dilruba.. Akşam yemeğimizi yerken.. Hepimizin tek karde olduğu tek resim..

 Cumartesi.. Buluşma anı.. Buluşma yeri ise Cevahir-Teknosa.. :)Cevahir 'in parlak güzel kolonlarından biri.. Burda kendini gören Emre coşuyor..Nihal ve Pınar yemek yerken.. :)
Emre 'nin vazgeçemediği oyuncağı.. Kırmızı Coca Cola kutusu.. :)Kahve Dünyası.. Emre menüden ne içsem diye bakarken.. :)Çok tatlı bir kulağı var.. Maşallah.. :)Artiz Emre..Adaşlar birbirini tanımaya çalışırken..Kahvelerimizi içerken..
"Güüüç bende artıkkk..."  :))Balkon konuşması..Cevahir 'den sonra vakit geç olunca evlerimize dağıldık.. Pazar günü kaç gibi buluşuruz..?
Allah kerim.. :)

Pazar sabahı.. Mehmet de aramızda.. Dilruba 'ya giderken..
Dilruba Fethi Paşa Korusu 'nun en üst kısmı..
Eline de pek yakışmış.. :)Güzel manzara karşısında hoş sohbetler..Yemeğimizi yiyip çayımızı da içtikten sonra.. Dilruba 'dan ayrılma vakti..
Garibim.. Bizim enerjimize dayanamayıp yorgun düşen savaşçım.. :)
Mehmetlerin bizi evimize bıraktıları an.. Emre arabada uyuyakladı..Bu sabah da Emre 'yi saat 08:00 uçağıyla Dalaman 'a gönderdik.. İner inmez haber ver demiştim ama paşam hala haber vermedi.. Bakalım ne zaman arayacak.. Daha doğrusu arayacak mı acaba.. :))4 yorum:

 1. ne gezgin adammışınız yaw
  öle adamın canını çektiriyosunuz
  kerim

  YanıtlaSil
 2. dayanamam uyumuş yavrucak:)
  kulağını falan ısırıyon serdal çocuğun yanağı dururken:p
  enerjinize dayanamaz tabi nasıl dayansın :)
  Maşallah:))

  YanıtlaSil
 3. anlaşılan emreler iyi anlaşmış:) maşallah ya büyümüş minikimiz çok da sevimli, şu güneş gözlüklü fotosuna bayıldım, anası gibi artiz olck:) pınarım ya seni de özledim ben hiç sesin soluğun çıkmıyo, bi çık gel yaw..

  YanıtlaSil
 4. Çoook güzel bir ATFL 11B ailesi buluşmasıydı, daha kalabalık tekrarlarını bekliyoruz :)

  ( paso reklam yapmışsın yahu serdal, hadi sitedekilerden kazanıyorsun da diğerlerinden de gizli bir kazancın mı var yoksam :) )

  YanıtlaSil

Hoşgeldin,

Yorum yazmak için; gmail hesabın varsa kendi hesabında oturum açman yeterli. Sistem seni otomatik olarak tanıyacaktır. Eğer gmail hesabın yoksa Adı/URL sekmesini seçmelisin. Ad kısmına adını/nickini yaz, URL kısmı boş kalsın. Mesajını yazıp KELİME DOĞRULAMA yı girdikten sonra (ki kelime doğrulamayı her iki durumda da soracaktır) mesajın yayınlanacaktır.

İlgilendiğin için Teşekkür Ederim.. :)